1. 12. | A Cup of Style

1. 12. | A Cup of Style

Chtěly bychom pomoct těm, kteří takové štěstí neměli.

Články a videa na A Cup of Style se často točí kolem motivace. Snažíme se lidi inspirovat, aby si šli za svými sny, makali na svých ambiciózních plánech, protože věříme tomu, že když si člověk něco umane a dostatečně na tom maká, splní se mu to. V poslední době jsme si ale taky uvědomily, že na náš “úspěch” (nerady to tak nazýváme), mělo velký vliv i štěstí. Narodily jsme se milujícím rodičům, kteří v nás vždycky věřili a podporovali nás v našich plánech. Dali nám stabilitu, sebevědomí a možnosti se do toho pustit.
 
Chtěly bychom proto pomoct těm, kteří takové štěstí neměli. Spojily jsme se s organizací Srdce na dlani, která pomáhá pěti dětským domovům a dětem v nich, aby si osvojili nejrůznější důležité schopnosti jako je mimo jiné práce na počítači, psaní reprezentativních e-mailů, sebeprezentace, zvládnutí pohovoru, a rozvíjí je v jejich zájmech, které si sami vybírají. Aktivit organizace je spousta, ale hlavní myšlenka je jasná – aby děti měli ambici najít si práci, kterou si přejí a po odchodu z domova se o sebe dokázali řádně postarat. 
 
Na našem e-shopu jsme od prosince spustily nový produkt, týdenní plánovač, a celá částka z jeho prodeje do 24. prosince poputuje organizaci Srdce na dlani. Chceme aby se motivovali nejen naši sledovatelé, ale právě i děti v domovech :). Snad se nám to podaří!
 

SLEDUJ A Cup of Style A JEJICH #VANOCENARUBY