14. 12. | Verunity

14. 12. | Verunity

Laskavá keramika a tip na procházku

Věřím, že každý z nás je mnohem silnější, než si myslíme, a že v našem propojení je síla ještě větší. Veřím, že když každý pomůže trochu, můžeme změnit svět! I proto je přirozenou součástí mojí tvorby podpora a pomoc ostatním – pravidelně z toho, co utržím za svou tvorbu, podporuju projekty pečující o přírodu, zvířata nebo nějak znevýhodněné lidi, a tak říkám svojí keramice laskavá – každý, kdo u mě nakoupí, pomáhá se mnou! 🙂 

Mým přáním je k vzájemné podpoře inspirovat i ostatní – ale pozor, nemusíme pomáhat jen finančně, naopak! Krásné je, že ruku k dílu můžeme každý přidat po svém – a začít můžeme od těch nejmenších (ale nejdůležitějších) věcí. Jednou z nich je pro mě úcta a vděčnost k přírodě. Když ji máme každý za sebe, prolne se postupně do všeho, co jako civilizace děláme. Krůček po krůčku.

Takže malý tip (nejen) na vánoční procházku – až půjdeme do přírody, lesa, parku…, zavřeme na chvíli oči, položme ruku na srdce nebo nejbližší strom a poděkujme mu a skrze něj celé přírodě, planetě Zemi. Jenom za to, že je. Vrátí se nám to tisícinásobně a uděláme tím krůček k lepšímu světu.

SLEDUJ Veruniy A JEJÍ #VANOCENARUBY