15. 12. | Markéta Venená

15. 12. | Markéta Venená

Změňte to!

Tento rok je plný změn. U nás to byly samé příjemné změny (nová práce, miminko, stěhování), ale pro hodně z vás to byl náročný rok a změny vás ještě čekají.

My jsme 10 let žili v Praze, ale toužili jsme po něčem vlastním a ideálně po domečku. Pocházíme z Jeseníků a máme tam rodinu, takže rozhodování bylo jednodušší a hledali jsme tam. Po ročním hledání jsme místo pozemku našli starší domek, který jsme kompletně zrekonstruovali.

Po narození dcery jsme usoudili, že při našem životním stylu nebude vesnice nic pro nás a lepší volbou bude byt. Začátkem roku jsem začala vyvíjet kosmetické produkty a sídlo firmy je v Praze, takže naše budoucí cesta je jasná.

Do domu jsme dali veškerou energii, čas, peníze, lásku, a proto nám bylo líto ho prodat. Tak ho zkusíme pronajímat na víkendy a budeme doufat, že to bude klapat.

Já bych vás prostřednictvím Verunky ráda podpořila.

Žádné velké rozhodnutí není snadné. Život je krátký na to, aby jste se trápili ve špatném vztahu, práci, domově, přátelství, doplňte si… Jděte do toho!! Změňte to.

,,Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé, ale víte co může být ještě děsivější..? Litovat toho, že jsme něco mohli a neudělali.”

SLEDUJ Marki a její #VANOCENARUBY