17. 12. | Tree Factory

17. 12. | Tree Factory

10 stromů za každou prodanou věc

Tree Factory tvoří férovou módu šetrnou k přírodě od roku 2017. Dotek přírody do každodenního života. Věří, že člověk by měl žít s přírodou v souladu, respektovat ji a chovat se k ní s láskou a úctou. Věříš tomu taky?
 
Tree Factory ukazuje, že věci jdou dělat i jinak. Že se člověk může i v dnešní době oblékat v souladu s přírodou, ne na její úkor. Dělá ale i něco navíc. Za každý kus férového a ekologického oblečení vysadí 10 stromů v rámci jejich reforestačních projektů.
 
Již od prvopočátku se snažíme inspirovat naším modelem společensky prospěšného podniku. Vytváříme férový a k přírodě šetrný produkt a utržené peníze reinvestujeme do rozvoje projektu, investujeme do výsadby stromů a odkládáme na další projekty.
 
Ukazujeme, že i v dnešním uspěchaném světě rychlé módy je možné plavat proti proudu a vybrat si cestu souladu s přírodou. Od začátku se snažíme hledat cestu jak dělat věci správně, udržitelně a zodpovědně skrze férové a ekologické oblečení. Od materiálu, který splňuje nejvyšší GOTS certifikaci pro organický textil, přes ruční tisk ekologickými barvami až po samotné šetrné balení a další firemní procesy.
 

SLEDUJ Tree Factory A JEJICH #VANOCENARUBY