19. 12. | Karolína Tucker

19. 12. | Karolína Tucker

Postarejme se o ně společně

Tento rok ovlivnil nás všechny, ale na koho se často zapomíná jsou ti, kterým osamělost, izolace a odloučení ublíží nejvíce. A to jsou všechny naše babičky, dědečkové, prarodiče a rodiče. Všichni, kteří k životu potřebují hlavně nás. Rodinu a okolí, které dělá maximum pro to, aby jim poskytlo co nejdůstojnější stáří.

A právě to je naší snahou. Pracuji v nestátním zdravotnickém zařízení ADP-SANCO v Prostějově a našim cílem je pomoci seniorům a dlouhodobě nemocným, kteří potřebují profesionální zdravotní péči. Naším cílem je poskytnout jim druhý domov, ve kterém se budou cítit v bezpečí a na který se budou moct spolehnout nejenom oni, ale i jejich rodina.

Domov ale netvoří pouze naši pacienti, ale také personál. Celý tým. A je proto důležité, aby všichni drželi při sobě. Aby měli prostředí, ve kterém se jim bude dobře pracovat, bydlet a žít. Ale abychom to splnili, občas potřebujeme pomoc.

Od vás.

Je spousta projektů, díky kterým můžete pouhou maličkostí vykouzlit ty nejradostnější momenty. Pojďte do toho s námi. Postarejme se o ně společně. Zaslouží si to.

Ecce Vita: Potěšme osamělé seniory kde letos společně s nadací Krása Pomoci, můžete přispět i na naše zařízení.
Ježíškova vnoučata každoročně obdarují stovky seniorů.
Aktivity Seniorem s radostí jako jsou stromy přání v nákupních obchodech.

I maličkost pomůže, i kdyby to byl voňavý plech buchet, který přinesete místnímu domovu pro seniory a jejich personálu. I kdybyste se jich jen přišli zeptat, jestli něco nepotřebují. Stačí málo. Naopak vděčnost, kterou dostanete, je nevyčíslitelná.

Děkuji Vám, že jste v tom s námi. Krásné Vánoce.
.

SLEDUJ Karol  A JEJÍ #VANOCENARUBY