20. 12. | Nicole Maříková

20. 12. | Nicole Maříková

Nevyhazuj to

Webová stránka Nevyhazujto.cz by si dle mého názoru zasloužila větší pozornost, zvlášť právě nyní v období vánočních svátku a úklidů. Nevyhazujto.cz je webovou stránkou a zároveň i aplikací do telefonu, která dává naději nepotřebným věcem stát se znovu užitečnými pro někoho dalšího. Celý projekt je založený na darování věcí. Prostřednictvím inzerátu dáte ostatním uživatelům vědět, co máte doma navíc a díky chatu v aplikace se s nimi domluvíte na případném předání či zaslání. Je úžasné, jak je to rychlé a snadné.
Já sama mám, již zkušenost s několika předáními a musím říct, že mě tento projekt skutečně chytil za srdíčko. Tolik vděčnosti a radosti z věcí, které se mi doma jen tak váleli, mi vyvolají skvělý pocit v každé chvíli, kdy si na to vzpomenu a musím uznat, že je to ten nejkrásnější vánoční dárek.
Takže pokud budete letos provádět vánoční čistku šuplíků a skříní (ať už bude teprve první nebo už pátá) jako já. Budu ráda, když si při vánočním úklidu vzpomenete a vyřazené věci neskončí jen tak v popelnicích, ale udělají radost lidem, kteří je skutečně potřebují.
 

SLEDUJ Nicole A JEJÍ #VANOCENARUBY