3. 12. | Pozdrav od Ježíška

3. 12. | Pozdrav od Ježíška

Pošli Pozdrav od Ježíška

 
I letos probíhá služba Pozdrav od Ježíška, která umožňuje rodičům odpovědět na přání dětí nebo jim třeba něco vzkázat do dalšího roku. Služba dává na výběr z několika pohlednic, na které rodiče napíšou vlastní vzkaz, zadají adresu a o zbytek se postará Ježíšek, který jejich dopis doručí až do schránky.  Na rodičích pak je, zda dětem poví, ať každý den kontrolují schránku, nebo jim pohlednici od Ježíška předají sami. V loňském roce Pozdrav od Ježíška začal spolupracovat s neziskovou organizací Fond ohrožených dětí, pro kterou na svém webu uspořádal veřejnou sbírku. Odeslalo se přes 36 tisíc pohlednic a z veřejný sbírky se podařilo vybrat 100 000 Kč. Výtěžek pro Fond ohrožených dětí putoval do zařízení Klokánek po celé České republice, kde byl využit pro zajištění potřeb dětí.
 
Pokud tedy chcete podpořit myšlenku a přispět do veřejné sbírky můžete tak učinit na webové stránce www.pozdravodjeziska.cz. Vytvoření dopisu na webu zabere 5 minut včetně platby a můžete tak svým dětem dopřát alespoň část kouzla Vánoc.
 
Vzhledem k současné situaci s pandemií COVID-19 se tvůrci letos chtějí zaměřit i na dopisy nejen pro děti, ale i rodiče a kamarády. Můžete se tak udělat radost rodičům a prarodičům, kteří spadají do ohrožené skupiny a s kterými se tak letos někteří z nás neuvidí.
 

SLEDUJ Pozdrav od Ježíška A JEJICH #VANOCENARUBY