8. 12. | Bezobalu

8. 12. | Bezobalu

Darujme bezodpadové zítřky 

Letos o Vánocích máme jedno přání! Přejeme si vytvořit web, který bude mluvit v kontextu a do hloubky o tématu ZERO WASTE. Podpořte náš (a možná i váš) sen o tom, že žít odpovědně se nemusí týkat jen pár skupin zasvěcených lidí, ale celé společnosti.

Začátkem roku bychom rádi spustili novou informační platformu! Webovou stránku, která bude jedinečným zdrojem informací o tom, jak na zero waste. Nabídne odborné rady, jak předcházet vzniku odpadu, a hlavně, jak udělat zero waste součástí svého života.

Na své si přijdou pokročilí zero wasteři, kteří se chtějí orientovat v problematice zbytečných odpadů (a jejich předcházení) do hloubky, ale i lidé, kteří jednoduše chtějí znát tipy na to, jak mít bezodpadovou a ekologickou domácnost. Především to ale bude informační platforma, která bude motivovat k ekologicky šetrnému životu.

Část peněz na vznik platformy se nám podařilo získat díky grantu, chybí nám ale ještě 60 000 Kč na vývoj webové aplikace, údržbu a na tvorbu autorských článků. Podpořte nás na darujme.cz a my vás na začátku příštího roku odměníme novým webem.

Pomozte nám šířit osvětu o tom, že zbytečné odpady jsou problém, který má řešení. DĚKUJEME!

Máte i vy tip na dobročinný projekt, konkrétní osobu nebo neziskovku? Sdílejte ho s námi a se světem pod hastagem #vanocenaruby